Proszę, nie nazywajcie mnie autystycznym dzieckiem, jestem po prostu dzieckiem... z autyzmem. Autyzm to nie choroba to zaburzenie, nie można się nim zarazić. Nie jest jak przeziębienie, nie można go "złapać". Autyzm to coś z czym żyję, będę go mieć przez całe życie. To tylko część mnie, taki jestem. Po prostu traktujcie mnie jak każde inne dziecko i pomagajcie kiedy proszę o pomoc. To ja - Jasiek Podedworny. Zapraszam do mojego świata...

AKTUALNOŚCI: ojcowskie warsztaty "Bliżej, pełna łączność"

Klub Rodziców JiM / Łask we współpracy z Inicjatywą Tato.Net - ojcowskie warsztaty "Bliżej, pełna łączność", czyli ciekawe, nowatorsko zaplanowane wydarzenie dla mężczyzn.

Podczas dzisiejszego dnia intensywnie pracowaliśmy stawiając diagnozę swojej ojcowskiej postawy, udało nam się poznać swoje mocne i słabe strony... Zdefiniowaliśmy cztery podstawowe filary skutecznego i efektywnego ojcowania i na ich podstawie zbudować fundament naszej pacy nad sobą - TatoPLAN czyli OJCOWSKI PLAN DZIAŁANIA... Panowie konsekwencji i sukcesów w realizacji zadań. Dziękuję Wam wszystkim i każdemu z osobna za dzisiejszy dzień.